Історія компанії

Наша історія

У травні 1993 року з метою забезпечення українського населення сучасними життєво важливими лікарськими препаратами провідних світових виробників  була створена  компанія  «ЮЛГ»  під  гаслом: «З турботою про ваше здоров'я».

 

   З моменту заснування, ми почали займатися виведенням на ринок продукції багатьох зарубіжних компаній, забезпечуючи пацієнтів життєво необхідними високоякісними ліками, що на той час не вироблялися вітчизняними фармацевтичними заводами та не мали аналогів в Україні. Такими компаніями були «Здравле» (Югославія), «Берінгер Інгельхайм», «Д-р Фальк Фарма ГмбХ» (Німеччина). Саме завдяки компанії «ЮЛГ» для українських пацієнтів стали доступні новітні антигістамінні, гастроентерологічні та кардіологічні препарати. Такі препарати, як Урсофальк, Салофальк, Бісмофальк, Гепатофальк та інші і сьогодні залишаються оптимальним вибором при холестазі, запальних захворюваннях кишечника, захворюваннях шлунку й печінки, та використовуються у більшості країн ЄС. Фірма «ЮЛГ» бере участь у міжнародних фармацевтичних симпозіумах в різних країнах світу та сприяє активній співпраці вітчизняних фахівців з провідними зарубіжними науковцями і виробниками лікарських засобів.

    Компанія стала першим українським партнером німецької фармацевтичної фабрики «Др. Каде ГмбХ», лідера з виробництва препаратів для лікування проктологічних захворювань. Близько 20 років тому з нами починала свою роботу в Україні німецька компанія «Біонорика АГ», виробник препаратів на основі рослинних екстрактів. У результаті цієї співпраці на українському ринку з'явилися такі препарати, як Синупрет, Мастодінон та Канефрон Н та інші, що завоювали достойну репутацію завдяки своїй якості та високій ефективності.

  Фірма «ЮЛГ» співпрацювала зі світовим лідером з розробки та виробництва інсулінів – американською транснаціональною  фармацевтичною  компанією «Елай Ліллі» у зв'язку з відсутністю інсулінів у той час в Україні. Ми привели на український ринок компанію «Солвей Фармацеутікалз ГмбХ» (нині Еббот Лабораторіз), почавши працювати з їхніми препаратами ще до появи представництва цього виробника в Україні. Серед них життєво необхідний для хворих на муковісцидоз Креон; Дуфастон, переваги якого оцінили лікарі(гінекологи України, про що свідчать його провідні позиції на ринку гестагенів; Дуспаталін, що до сьогодні залишається одним з найефективніших і найбезпечніших спазмо( літичних препаратів, який щорічно у всьому світі понад сім мільйонів пацієнтів; а також препарати Омакор, Олікард, Трайкор, Дуфалак, Дуспаталін, ІРС-19, Фізіотенс та інші. Завдяки ЮЛГ, протигри( позна вакцина ІНФЛУВАК® виробництва «Солвей Фармацеутікалз ГмбХ» стала відомою в усій країні, щороку допомагаючи тисячам людей вберегти себе від цього небезпечного захворювання.

  Вже близько 15 років фірма «ЮЛГ» є єдиним постачальником в Україні високоякісних продуктів німецької компанії «Адмеда Арцнайміттель ГмбХ». Завдяки міцним взаєминам з виробниками компанія пропонує високоякісні продукти за розумними цінами. Нині співпрацює з такими компаніями, як «Адмеда Арцнайміттель ГмбХ», «Біонорика АГ», «ЮСБ Фарма ГмбХ», «Шварц Фарма», «Криолан ГмбХ», «Хеверт Арцнайміттель ГмбХ» (Німеччина), «Глаксо СмітКляйн» (Великобританія), «Ебботт Лабс», «MСД» (США),  «Баго»  (Аргентина),  ТОВ   «Укрвата», ТОВ   «Астрафарм»,   «Новартіс»,   «Фармекс-Груп», «Дарниця», «Фармак», «Артеріум» та іншими.

   Здійснює прямі поставки тисячам клієнтів, серед яких великі аптечні мережі, лікарні, госпіталі, клініки, медичні центри й інші організації охорони здоров'я. Компанія накопичила багатий досвід роботи з оптовими компаніями України, налагодили опера( тивний взаємозв'язок, що дозволяє швидко та якісно обслуговувати їх у заздалегідь узгоджені терміни.

 

     

Центральний склад «ЮЛГ»

 

    З моменту свого заснування, компанія «ЮЛГ» завжди керувалася у своїй роботі такими принципами, як відповідальність перед клієнтами та якість пропонованої продукції. Співробітники компанії – це висококваліфіковані фахівці, що відзначаються професіоналізмом та компетентністю, працюють у компанії вже по 10–15 років.

 

   ТОВ фірма «ЮЛГ» має ліцензії Державної служби України з лікарських засобів: оптово-роздрібної торгівлі лікарськими засобами; імпорту лікарських засобів,  а   також   сертифікат   ISO   9001:2009 (ISO 9001:2008, IDT).

 

 Компанія завжди підтримувала давні традиції благодійності: крім надання безкоштовних лікарських засобів хворим на муковісцидоз,  хворобу Крона та виразковий коліт, допомагала і допомагає медикаментами школам, інтернатам в різних областях України. Неодноразово ініціювала гуманітарну допомогу, забезпечуючи життєво необхідними лікарськими препаратами соціально незахищених громадян України у співпраці з благодійними фондами та Червоним Хрестом. Спільно з Кабінетом Міністрів України було безкоштовно вакциновано проти грипу  десятки  тисяч  дітей,  що  проживають у дитячих будинках, а також ветеранів Великої Вітчизняної  війни.

 

"З турботою про Ваше здоров'я"

 

S5 Box