Наша діяльність

Наша діяльність

ТОВ "ЮЛГ" - це постійно зростаюча компанія, що займається дистрибуцією фармацевтичних та медичних продуктів. Головний офіс "ЮЛГ" розташований в Києві, в компанії працюють понад 300 осіб. Ми фокусуємо наші зусилля на розвитку регіональних каналів дистрибуції і "капілярної" мережі продажів по всій території України.

 

Основним напрямком діяльності "ЮЛГ" є дистрибуція фармацевтичних продуктів через розгалужену мережу наших власних філій в головних регіональних центрах України: Львові, Дніпропетровську, Одесі, Харкові, Хмельницькому, Сімферополі та Миколаєві. Сьогодні ми здійснюємо прямі поставки тисячам клієнтів, серед яких великі аптечні мережі, лікарні, госпіталі, клініки, медичні центри та інші організації охорони здоров'я.

 

Ми постійно працюємо над розширенням асортименту нашої продукції, пропонуючи все більше якісних препаратів нашим вимогливим клієнтам. За 20 років роботи на фармацевтичному ринку "ЮЛГ" придбала унікальний досвід виведення на ринок нових відмінних брендів всесвітньо відомих виробників і створила команду висококваліфікованих професіоналів, що дозволило їй стати успішною, широко відомою фармацевтичною компанією.

S5 Box