Послуги

Послуги

З 1999 року одним з основних напрямів діяльності компанії "ЮЛГ" є надання логістичних послуг великим закордонним компаніям.

 Митний склад і основним структурним підрозділом ТОВ «ЮЛГ», що здійснює діяльність у сфері митних / брокерських послуг та і логістичним центром розподілу вантажів, що надходять на територію України, для подальшого їх розподілу споживачам фармацевтичної продукції як в Україні, так і в інших країнах.
 
 
  
Існує великий спектр послуг, що надаються митним складом.
 
Основними категоріями послуг логістичного комплексу є:
 
· Формування індивідуального логістичного рішення
· Доставка вантажу з / до аеропорту «Бориспіль»
· Прийом вантажу на зберігання, підготовка до митного очищення
· Митне декларування та очищення вантажу
· Відповідальне зберігання товару
· Обробка замовлень
· Організація доставки вантажу
· Доставка замовлення
· Весь комплекс послуг по транзитним вантажам
· Перепакування / перемаркування продукції на території митного складу
· Реєстрація медичних препарат?в в МОЗ України
 
Послуги з аутсорсингу:
 
· Поставка товару на адресу митного складу
· Попередні декларування вантажів
· Митне оформлення продукції
· Розвантажувально-навантажувальні роботи
· Прийом товару на склад
· Оприбуткування товару в системі, контроль за надходженням і відвантаженням товару
· Відправка продукції за розпорядженням компанії
· Оформлення імпорту відповідно до розпорядження
· Отримання сертифікатів контрольно-аналітичної лабораторії
· Формування замовлення і упаковка товару у відповідності з вимогами одержувача
· Доставка товару одержувачу по Україні
· Інформаційна підтримка
 
Для приймання, зберігання та відпуску митних вантажів наявні приміщення за адресою Україна, Київська обл., М. Вишгород, вул. Новопромислова, 16, підйомно-транспортне обладнання виробництва Німеччини, розсувні стелажі з дистанційним управлінням, що дозволяють вдвічі збільшити площу складу, призначені для зберігання палет. На складі є холодильне обладнання для зберігання товарів при певних температурних режимах.
 
 
Комплекс розташований поблизу всіх основних правобережних магістралей.
 
Вантажі, що надходять автотранспортом, приймаються на підтоварник, територія обладнана під'їзними шляхами. Прийом вантажів на склад здійснюється в присутності митного інспектора. При виявленні невідповідності між товаросупровідними документами та фактичною наявністю та станом товару, оперативно запрошується експерт Торгово-Промислової Палати для складання акту, який і підставою для виставлення претензій перевізникові або вантажовідправнику, в залежності від базису поставки.
 
Склад управляється спеціалістами з досвідом роботи з підготовки документації та організації відвантажень як усередині краіни, так і за кордон. Співробітники митного відділу постійно підвищують кваліфікацію, відвідують семінари та тренінги з оптимізації роботи митного складу. Режим роботи митного складу: щоденно з 9.00 до 18.00, в п'ятницю з 9.00 до 17.00. При необхідності робота складу може бути продовжена до 21.00.
 
У штаті відділу працюють співробітники, що здійснюють оперативну роботу з контролю прибуття вантажів на різні митні пости м. Києва і міжнародного аеропорту «Бориспіль», забезпечують своєчасну доставку зазначених вантажів на митний склад «ЮЛГ». Накопичено багатий досвід роботи більш ніж зі ста оптовими компаніями України, налагоджено оперативний взаємозв'язок, що дозволяє швидко та якісно обслуговувати їх в заздалегідь узгоджені терміни. Вся діяльність митного складу здійснюється відповідно до розробленої системи СОП (стандартні операційні процедури), контроль над виконанням СОП, системою регулярних тренінгів персоналу та самою інспекцією несе фахівець з якості.
 
Склад працює у відповідності до чинного законодавства України та має ліцензію "Митний склад відкритого типу".
 
Гігієнічний стан приміщень відповідає вимогам санітарних норм та правил, що регламентують порядок зберігання та реалізації готових лікарських форм. У відповідності до розроблених Стандартних операційних процедур забезпечується контроль температури і вологості повітря у складських приміщеннях, показання приладів знімаються двічі на день, ведуться записи у відповідних журналах.
 
Контроль санітарно-гігієнічного стану складських приміщень здійснюється як з боку Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів МОЗ України, так і незалежними аудитами іноземних компаній.
 
Приміщення обладнані пожежно-охоронною сигналізацією, проточною витяжною системою вентиляції, що забезпечує необхідну температуру й вологість до 65%; на території встановлений пропускний режим, цілодобово працює відомча охорона митного складу.
 
За складом закріплений власний вантажний автотранспорт для своєчасної доставки товарів дистриб'юторам України.
 
Комп'ютерний облік ведеться на базі даних Дебет-склад, що дозволяє вести облік товару в режимі прихід-витрата посерійно, по поставкам, з урахуванням термінів придатності, і обслуговується кваліфікованими фахівцями. Система дозволяє провести аналіз за кожним з перерахованих вище параметрів, що є необхідним для складання звітності фірмам-консигнантам.
 
Співпраця з митним складом дозволяє нашим партнерам в найкоротші строки реагувати на потреби фармацевтичного ринку України, оптимізувати логістичні процеси доставки товарів дистриб'юторам, ефективно управляти товарними потоками на території України, країн СНД, Прибалтики та інших країнах світу.
 
Визначуваний розмір комісійного відсотка від обороту складу за результатами місячного звіту - В відсоток включені всі процедури, пов'язані з роботою складу: страхування вантажу на ТЗ, попередні декларування вантажів, митне оформлення лікарських засобів, розвантажувально - завантажувальні роботи, зберігання, випуск вантажів з митного складу для клієнтів Вашої фірми, доставка медикаментів по Україні, тобто послуги "під ключ".

S5 Box