ХЕВЕРТ СИНУСІТІС

 

Склад

діючі речовини: 1 таблетка містить Drosera D3 100 мг, Grindelia robusta D4 10 мг, Kalium iodatum D3 20 мг, Naphthalinum D6 20 мг, Spongia D4 20 мг, Sticta D3 20 мг, Teucrium scorodonia D3 20 мг, Verbascum D1 20 мг, Yerba santa D1 20 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат; магнію стеарат; крохмаль кукурудзяний.

 

Лікарська форма

Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості: круглі двоопуклі таблетки блідо-жовтого кольору, без специфічного запаху, з тисненням «»з обох боків, без видимих дефектів.

Фармакотерапевтична група

Комплексний гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості

Фармакодинамічні та фармакокінетичні властивості для гомеопатичних препаратів не визначаються.

Показання

в комплексному лікуванні запальних захворювань вуха, горла, носа і придаткових пазух носа (синусит).

ЗАСТОСУВАННЯ

таблетки розсмоктувати або застосовувати сублінгвально.

Дорослим і дітям віком старше 3 років при гострих станах призначають по 2 таблетки до 6 разів на добу. При хронічних захворюваннях - по 2 таблетки 4 рази на добу.

У виняткових випадках таблетки можна проковтнути або розчинити в рідині і випити.

Дітям у віці 2-3 років призначають по 1 таблетці 4 рази на добу. При цьому таблетку можна подрібнити і, розчинивши у воді, дати дитині випити або додати в пюре.

Після послаблення симптомів захворювання частоту прийому знижують.

Тривалість лікування визначає лікар індивідуально.

Протипоказання

підвищена чутливість до компонентів препарату та складноцвітим. Прогресуючі системні захворювання - туберкульоз, лейкемія, а також лейкеміеподобние захворювання, запальні захворювання сполучних тканин (колагенози), аутоімунні захворювання, розсіяний склероз, СНІД, ВІЛ-інфекція або інші хронічні вірусні захворювання.

ПОБІЧНІ ЕФЕКТИ

в рідкісних випадках після прийому препарату може спостерігатися посилене слиновиділення, а також шкірні реакції, в такому випадку прийом препарату слід припинити.

В окремих випадках можуть розвиватися реакції підвищеної чутливості. При застосуванні лікарських засобів, що містять ехінацею, можливі такі побічні реакції, як висип, свербіж, набряк обличчя, задишка, запаморочення, зниження артеріального тиску. У таких випадках необхідно припинити застосування препарату і звернутися до лікаря.

ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ

при захворюваннях щитовидної залози застосовувати тільки після консультації з лікарем.

При набряках особи, лихоманці, вираженого головного болю, а також при появі нових симптомів або якщо симптоми захворювання зберігаються при застосуванні препарату, слід проконсультуватися з лікарем.

 

Інформація для хворих на цукровий діабет: препарат містить лактозу, тому його слід приймати тільки після консультації з лікарем.

При застосуванні гомеопатичних препаратів існуючі симптоми можуть тимчасово загострюватися; в такому випадку необхідно припинити прийом препарату і звернутися до лікаря.

Застосування в період вагітності та годування груддю. Не застосовують.

Діти. Досвіду застосування препарату у дітей віком до 2 років немає, тому препарат не застосовують у пацієнтів цієї вікової категорії.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Впливу на здатність керувати транспортними засобами та механізмами не виявлено.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ° С.

S5 Box