ДОПАМІН АДМЕДА

Новий кардіотонічний препарат європейської якості для різних вікових груп та новонароджених.

 

 

Показання для застосування.

Застосовується для корекції порушень кровообігу, які спостерігаються при різних видах шоку, гіповолемії, операціях на серці та інших хірургічних операціях, травмі, ендотоксичній септицемії та анафілаксії, а також для лікування тяжкої форми гіпотензії і станів, які загрожують виникненням шоку або ниркової недостатності.

 

Дозування і введення

 

Дози для дорослих

Дозу слід підбирати індивідуально шляхом титрування залежно від стану та реакції хворого.

  • Низька доза: 1,5-3,5 мкг/кг/хв (наприклад, під час реанімаційних заходів і при відповідних симптомах порушення функції нирок).
  • Середня доза: 4-10 мкг/кг/хв (наприклад, інтенсивна терапія при хірургічних втручаннях).
  • Висока доза: 10,5-50 мкг/кг/хв (наприклад, при лікуванні інфекційно-хірургічного шоку).

У більшості хворих вдається досягти задовільного стану при застосуванні доз допаміну нижче 20 мкг/кг/хв. Максимальна доза – 50 мкг/кг/хв.

 

Дози для дітей.

У педіатрії препарат можна застосовувати у будь-якому віці, включаючи новонароджених. Лікування слід починати з низької дози (1,5-3,5 мкг/кг/хв), поступово підвищуючи її до досягнення бажаного ефекту. Підтримуюча доза зазвичай дорівнює 4-6 мкг/кг/хв. Максимальна доза в окремих випадках може досягати 20 мкг/кг/хв.

До початку курсу лікування необхідно відновити об’єм циркулюючої крові. Одночасно із застосуванням допаміну не слід нехтувати такими необхідними додатковими заходами, як, наприклад, контроль електролітного балансу. При лікуванні хворих, які перебувають у непритомному стані, у зв’язку з ризиком аспірації потрібно контролювати прохідність дихальних шляхів. Пацієнтам із підвищеними перед- і післянавантаженням із метою зменшення навантаження на серце рекомендовано додаткове застосування нітрогліцерину.

Перед введенням Допамін Адмеда 200 необхідно розвести. Об’єм розведення – 1 ампула на 250 або 500 мл.

До рекомендованих рідин для розведення належать:

  • 0,9% розчин хлориду натрію;
  • 5% розчин глюкози;
  • Розчин Рінгера з лактатом.

Допамін не можна додавати до 5% розчину натрію гідрокарбонату або іншого лужного розчину, оскільки це спричиняє інактивацію препарату.

Розчин для інфузії необхідно готувати безпосередньо перед його застосуванням, використовуючи тільки прозорі розчини, які не змінюють свій колір після додавання Допаміну Адмеда 200.

Готові до використання інфузійні розчини, які містять Допамін Адмеда 200, стійкі протягом звичайного терміну проведення інфузії (щонаймене 24 год), за винятком сумішей із розчином Рінгера з лактатом (не більше 6 год).

 

Перед відміною препарату рекомендується поступово зменшувати дозування!

S5 Box